Valeo Performance VM108 - ruitenwisser

Valeo Performance VM108 - ruitenwisser

Valeo Performance VM20 - ruitenwisser

Valeo Performance VM20 - ruitenwisser

Valeo Performance VM11 - ruitenwisser

Valeo Performance VM11 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 25,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Performance VM11
Lengte: 55 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Performance VM11
Valeo nummer: 574136
EAN nummer: 3276425741362

MerkOEM-nummer
DACIA288907672R
FORD1780742
Mercedes BenzA1708200845
NISSAN28890-JF30A
NISSAN28890-JF31A
NISSAN28890JF30A
NISSAN28890JF31A
RENAULT288900464R
RENAULT288907672R
RENAULT7701068754
RENAULT7701070542
RENAULT7701070544
TOYOTA85212-71010
TOYOTA8521271010
TOYOTA85222-71010
TOYOTA8522271010
Volkswagen (VW)7H0998003

Eén van de beste ruitenwissersValeo is één van de allerbeste ruitenwissermerken volgens de ANWB en ADAC!
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo