Valeo Standard V41 - ruitenwisser

Valeo Standard V41 - ruitenwisser

Valeo Standard V48 - ruitenwisser

Valeo Standard V48 - ruitenwisser

Valeo Standard V45 - ruitenwisser

Valeo Standard V45 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testHoge plaats in de ruitenwissertest van de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 19,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Standard V45
Lengte: 45 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Standard V45
Valeo nummer: 574112
EAN nummer: 3276425741126

MerkOEM-nummer
ABARTH6000613513
AUDI161998003
CITROËN6423-J6
CITROËN6423J6
FIAT6000613513
RENAULT7701038296
TOYOTA85212-60031
TOYOTA8521260031
TOYOTA85222-50050
TOYOTA8522250050
TOYOTA85242-60071
TOYOTA8524260071
Volkswagen (VW)161998003
Volkswagen (VW)191998003

Eén van de beste ruitenwissersValeo is één van de allerbeste ruitenwissermerken volgens de ANWB en ADAC!
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Eén van de beste ruitenwissersEén van de allerbeste ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
EAN3276425741126