Valeo Silencio flatblade VF441 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF441 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF463 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF463 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF445 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF445 - set ruitenwissers
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 41,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Silencio flatblade VF445
Lengte: bestuurderszijde 60 cm en passagierszijde 40 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Silencio flatblade VF445
Valeo nummer: 574645
EAN nummer: 3276425746459

MerkOEM-nummer
AUDI (FAW)4B1955425C
AUDI4B1955425C
CITROËN6423-K0
CITROËN6423J2
CITROËN6423K0
DS6423-K0
DS6423K0
DS9829426680
DS9829426780
FIAT51868149
FIAT51868150
FORD1515059
FORD1537086
FORD1680504
FORD1680513
FORD5352683
FORD5352684
OPEL9829426780
PEUGEOT9829426680
PEUGEOT9829426780
RENAULT288904087R
RENAULT288905309R
RENAULT288907261R
RENAULT7701064038
RENAULT7701064040
SEAT4B0998001
SEAT4B1955425C
SEAT6J1955425
SEAT6J1955425A
SEAT6J1955426
SEAT6J1955426A
VAUXHALL9829426780

Eén van de beste ruitenwissersValeo is één van de allerbeste ruitenwissermerken volgens de ANWB en ADAC!
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Locatie ruitenwisserVoor