Valeo Silencio flatblade VF345 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF345 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF358 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF358 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF347 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF347 - set ruitenwissers
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 42,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Silencio flatblade VF347
Lengte: bestuurderszijde 65 cm en passagierszijde 40 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Silencio flatblade VF347
Valeo nummer: 574747
EAN nummer: 3276425747470

MerkOEM-nummer
CITROËN1618843180
CITROËN1618843480
OPEL1272102
PEUGEOT1608392780
PEUGEOT1608392980
PEUGEOT1613158080
PEUGEOT1613158180
PEUGEOT1613159180

Eén van de beste ruitenwissersValeo is één van de allerbeste ruitenwissermerken volgens de ANWB en ADAC!
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Locatie ruitenwisserVoor