Valeo Silencio flatblade VR3 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VR3 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VR38 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VR38 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VR30 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VR30 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 19,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Silencio flatblade VR30
Lengte: 29 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Silencio flatblade VR30
Valeo nummer: 574247
EAN nummer: 3276425742475

MerkOEM-nummer
ABARTH71751023
CITROËN1607383080
CITROËN1635155980
CITROËN6423-89
CITROËN642389
CITROËN6426T3
DACIA287908637R
DACIA287909363R
DS1635155980
FIAT71751023
FORD1589122
MERCEDES-BENZ2048202245
Mercedes Benz2468201045
MINI61622754285
OPEL091155731
OPEL09117726
OPEL09117786
OPEL91155731
OPEL9117726
OPEL9117786
PEUGEOT1610720480
PEUGEOT1635155980
PEUGEOT6423-35
PEUGEOT642335
PEUGEOT6426-XJ
PEUGEOT6426XJ
RENAULT287908637R
RENAULT287909363R


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo