Valeo Silencio flatblade VF419 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF419 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF874 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF874 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF466 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF466 - set ruitenwissers
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 47,95
Per direct leverbaarPer direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Silencio flatblade VF466
Lengte: bestuurderszijde 65 cm en passagierszijde 38 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Silencio flatblade VF466
Valeo nummer: 574666
EAN nummer: 3276425746664

MerkOEM-nummer
FORD1537389
FORD1537393
FORD1556082
FORD1680579
FORD1726283
Mercedes BenzA3397007432


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
BouwjaarN.v.t.