Valeo Silencio flatblade VF358 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF358 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF429 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF429 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF359 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF359 - set ruitenwissers
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 42,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Silencio flatblade VF359
Lengte: bestuurderszijde 60 cm en passagierszijde 55 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Silencio flatblade VF359
Valeo nummer: 574373
EAN nummer: 3276425743731

MerkOEM-nummer
FIAT5911648
FIAT71779253
FIAT71805139
VOLVO30655210
VOLVO30784428
VOLVO31283773
VOLVO31333413
VOLVO6766480
VOLVO ASIA30784428
VOLVO ASIA31333413

Eén van de beste ruitenwissersValeo is één van de allerbeste ruitenwissermerken volgens de ANWB en ADAC!
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Locatie ruitenwisserVoor